Bērnu ciltis

Pasaku un teiku cilts

Lāču cilts bērniem (6-10 gadi) 

Smaržu cilts (7-10 gadi)

Pļavas cilts (11-16 gadi)

Augi, kas aug mums līdzās. Kā atgūt dzīvesprieku, veselību un skaistumu!?
Par Latvijas spēkpilnajiem augiem stāstīs augu pazinēja, alternatīvās medicīnas praktizētāja – Solvita Kūna

Tēmas:

ko par mums vēsta auga smarža;
kā Latvijas spēkpilnie augi un ziedi mūs dziedina un palīdz dzīvot veselīgi un radoši;
kā atpazīt “savus” augus;
kas ir augu hidrolāti un kā tos varam pagatavot paši.
kas ir eļļu ekstrakti – macerāti un kā tos pagatavot pašiem, kurš augs palīdzēs tikt galā ar izsitumiem un kurš tikt vaļā no rētiņām utt.
kādus augus daba dāvā, un kā tos lietot savam skaistumam un veselībai;
kā izmantot vitamīniem bagātus augu maisījumus iekšķīgi fiziskās un garīgās veselības stiprināšanai.

Solvita Kūna

Sieviešu ciltis

Mātes cilts

Senā cilts

Kas ir Sens? Sens nenozīmē „novecojis”, tas nozīmē „pieredzes gudrs”. Senajā glabājas izaugsmes iespējas! Sens ir Gars. Viss pārējais ir īslaicīgs, pārejošs un mainīgs.

Savas cilts vidū mēs brīvi atvērsimies dabiskajam, dāvāsim pašas sev rūpes un uzmanību, mīlēsim savus svētos ķermeņus un darīsim lietas, kas mūs stiprinās garā. Mācīsimies apzināties sevi, atmetot bailes un ierobežojumus. Mēs dziedāsim, dejosim un smiesimies! Katra diena būs citāda, mēs kopīgi veiksim senus rituālus un prakses, kurināsim uguni, runāsimies ar Senajām Mātēm, dalīsimies savās sajūtās un pieredzē, būsim spogulis viena otrai.

Tev līdzi ir jāpaņem nazis, lāpāmā adata, villaine, uz kuras apsēsties un mūzikas rīki, ja ar tiem darbojies. Tavs tērps, lai ir sievišķīgs un ērts iešanai mežā.

Uz tikšanos Trejdeviņi nometnē! Cilts māte Aina Tobe.

Zemes cilts

Zeme ir radītāja, tā baro un dod spēku augšanai visam dzīvajam, tā veldzē mūs ar čalojošajiem avotiem un ūdeņiem bagātajām upēm.

Zemes ciltī mēs kopā smelsimies šo Zemes spēku, ļaujoties bungu skaņām un vibrācijām, atmodinot savas sajūtas un maņas. Mēs ļausim runāt savām Dvēselēm, izzīmējot savas sajūtas 12 brīnumainos kvadrātos, kuri palīdz iegūt iekšēju brīvību un atbrīvot iestrēgušu enerģiju.

Ilze Bušujeva

Meža cilts

       Mežā gāju gavilēt, mežā sagšu darināju…
Kad mežs ir līdzās, tas top  par draugu, skolotāju, iedvesmotāju un dvēseles barotāju.  Te sadzirdamās skaņas kļūst par melodijām, te ieraugāmās krāsas iepinas, ieaužas skaistos darinājumos. Gaismas rotaļas lapotnē un mētrās priecina sirdi un vieglina soļus, bet ēnas stāsta senas teiksmas. Te rodamais miers nāk līdzi visās pasaules gaitās.  Te doma iegūst dziļumu un rimtumu.  Un te tiksimies mēs – viena ar otru un pašas ar sevi – lai kopā ieklausītos, saskatītu un sajustu Meža dvēseli, lai saplūstu ar to un atveldzētos.

Meža ciltsmāte Vita Bogana

VĪRĪEŠU CILTIS

Vanagu cilts (Tēvi un dēli)

Masku cilts

Kraukļu cilts