LĀČU CILTS

     Mēģināsim diskusijās caur savu dzīves pieredzi atrast atbildes uz mūžseniem jautājumiem par vīru lomu ģimenē un sabiedrībā. Runāsim par to kā vīriem bija senāk un kas ir mainījies mūsdienu pasaulē. Ar dažādu vingrinājumu palīdzību uzlabosim sava fiziskā ķermeņa darbību. Smelsimies spēku no dabas elementiem. Veiksim dažādus rituālus un Parunāsim par senajām zīmēm un kā tās pielietot, lai palīdzētu sev un citiem.

Lāču ciltstēvs Jānis Cekuls

 

VILKU CILTS

     Savā Vilka ciltī aicinu tos, kuri vēlas paplašināt savu skatījumu par vilku dabā. Mēs runāsim par to, kas ir vilkacis, kā pilnveidot savu iekšējo gara spēku, lai gūtu saskaņu ar apkārt esošo dabu un līdzcilvēkiem. Savās nodarbībās iepazīsim senus nostāstus un mītus. Vingrināsimies dažādās iemaņās, lai izprastu savas sajūtas un spējas, kas vīrietī attīsta mednieka un karotāja garu. Uz nodarbībām jāierodas apģērbā un apavos, kas piemēroti iešanai pa mežu, līdzi ņemot kabatas nazi un segu( vēlams vienkrāsaini pelēcīgu), kas var kalpot par apmetni vai paklāju, uz kā sēdēt un gulēt. 

Vilku ciltstēvs Gvido Tobis.

SENĀ CILTS

   Senā sieviete ir tā, KAS ZINA UN REDZ. Senajā ciltī mēs apzināti mācīsimies dzīvot atslābinātā veidā, atbrīvojot savu iekšējo enerģiju plūsmas un redzējumu. Mēs veiksim sieviešu rituālus, kas palīdzēs atbrīvot vecas sāpes un bailes, kas palīdzēs ieskatīties savos dziļumos, un ielaist sevī vairāk gaismas un mīlestības. Mēs praktizēsim atvērtības un pieņemšanas stāvokli attiecībā pret ciltsmāsām un visu notiekošo. Mēs mācīsimies maģiski formēt un pārvaldīt savu iekšējo realitāti, tādejādi, dodot iespēju mūsu vēlmēm viedi un radoši realizēties ārpasaulē. Mēs kurināsim uguni, barosim senmātes un sentēvus, dejosim, dziedāsim, runāsim viena ar otru, vienkārši – būsim, ritināsimies savējo vidū, kopā ar savējiem.
Cilts moto: Es pieņemu izaicinājumu! Viss, kas notiek, tas notiek uz labu!
Ierašanās ērtos apavos un garos brunčos. Līdzi mazs nazītis darbam dabā.

Ciltsmāte Aina Tobe

MEŽA CILTS

       Mežā gāju gavilēt, mežā sagšu darināju…
Kad mežs ir līdzās, tas top  par draugu, skolotāju, iedvesmotāju un dvēseles barotāju.  Te sadzirdamās skaņas kļūst par melodijām, te ieraugāmās krāsas iepinas, ieaužas skaistos darinājumos. Gaismas rotaļas lapotnē un mētrās priecina sirdi un vieglina soļus, bet ēnas stāsta senas teiksmas. Te rodamais miers nāk līdzi visās pasaules gaitās.  Te doma iegūst dziļumu un rimtumu.  Un te tiksimies mēs – viena ar otru un pašas ar sevi – lai kopā ieklausītos, saskatītu un sajustu Meža dvēseli, lai saplūstu ar to un atveldzētos.

Ciltsmāte Vita