PALSMANE 2018 (5.-11. augusts)
"KOPĀ"

            2018.gada augustā Ziemeļvidzemes pašā viducī – Palsmanē, notiks jau trešais latviskās dzīvesziņas kopēju saiets “TREJDEVIŅI”, kurā aicināti pulcēties dalībnieki gan individuāli, gan ar ģimenēm, gan savām dzimtām. Gan atkalredzēšanās, gan jaunu iepazīšanos priekšnojautās gaidām savējos no visas Latvijas, kā arī no ārzemēm.
            Saieta tēma šogad ir: „Kopā.” Kopā ar savu zemi, ar savu valodu, ar savu tautu. Kopā ar sen un nesen pazīstamajiem, ar tikko iepazītajiem, ar savējiem. Kopā mēs mākam, kopā mēs varam, kopā mēs esam spēks! Kopā mēs turam spēkā to, kas mums ir visdārgākais – Latviju un latviešu tautu.
            Kā jau ierasts saietā uzsvars tiks likts uz padziļinātu latviskās dzīvesziņas apgūšanu gan teorijā, gan praksē. Papildus būs iespēja apgūt dažādas personīgas prasmes, kā arī pavadīt laiku daudzveidīgās aktivitātēs. Par bērniem un jauniešiem rūpējās attiecīgi viņiem paredzētu nodarbību vadītāji.
            Saieta aktivitātes notiks gan telpās, gan brīvā dabā. Centrālās saieta norises ritēs Palsmanes internātskolas un pamatskolas telpās, kā arī kultūras namā. Saieta norises tiek organizētas tā, ka tajās būs iespēja vienlaikus piedalīties visiem saieta dalībniekiem, neatkarīgi no viņu vecuma. Saieta norišu – ritu, cilšu un kopā būšanas laika saturu un vadītājus skatiet attiecīgajā sadaļā. Kopā plānojam vairāk kā 30 vadītājus, tāpēc ziņas par viņiem un viņu vadīto notikšanu aprakstus publiskosim pakāpeniski. Sekojiet jaunumiem mūsu mājas lapā un Facebook.
            Saieta dienas kārtību un nedēļas laikā paredzēto pasākumu struktūru jau varat apskatīt mūsu mājas lapā – saieta plānā.
            Esam paredzējuši saietā 350 dalībnieku. Taču interesentu pulks ir krietni lielāks, tāpēc nekavējies – aizpildi saieta dalībnieka anketu un piesakies dalībai saietā tūlīt, un nodrošini sev vietu 2018.gada TREJDEVIŅI saietā Palsmanē. Ātrāka pieteikšanās arī paredz izdevīgākus dalības maksas noteikumus (skat. sadaļā par dalības maksu).

            Tiekamies saietā TREJDEVIŅI!