MEŽA SALAS 2021 (1.-7. augusts)

Veseli, TREJDEVIŅI ļaudis!

Šovasar aizvadījām vēl vienu lielisku saietu! Priecīgas atkalredzēšanās, sirsnīgas sarunas, iedvesmojoša dziedāšana. Kopā iemācīšanās, kopā izdarīšana, kopīgi piedzīvotais. Piepildīts laiks kopā ar savējiem, ar kopā domājošiem, vienu pasauli redzošiem, mūsu kopīgā tēvu zemē spēku turošiem – ar savu tautu. Ar tautu, kuru saietā redzam konkrētos cilvēkos, pazīstamās un iemīlētas sejas, draugos un kopīga notikšanā, kas iedvesmo, dod spēku un veido mūsu dzīvi labu.

Ko nesa šī gada notikumi, un kā to izjutām saietā? Saiets notika, un ar to esam pelnīti lepni un priecīgi. Mēs to spējām laikā, kad daudzi apstājās, pauzēja, atteicās. Mēs bijām. Mēs bijām, un mēs notikām. Mēs turējām spēku, apliecinājām, ka varam un spējam, ka nebaidāmies, ka paši nosakām savu pastāvēšanu savā zemē. Mēs parādījām pasaulei ka esam, pastāvam un pastāvēsim.

Saiets bija īsāks, taču noteikti ar pilnu jaudu. Saspiestais laiks deva mums jaunus uzdevumus, ar ko lieliski tikām galā, tas iegrieza enerģijas virpuļus, ko baudījām spēcīgajos saieta notikumos. Un tas mūs mācīja, lai nākamie saieti pildītos ar jaunu un atkal jaunu saturu.

Ir pienācis laiks parunāt par nākamo saietu. Neviens taču nešaubās, ka tas atkal būs, vai ne? Mīļie TREJDEVIŅI ļaudis, protams, ka būs!

Nākamais saiets TREJDEVIŅI notiks 2021.gada 1.-7.augustam “Meža Salās”.

Pieteikšanās uz nakošā gada saietu jau ir atvērta.

Kādu redzam saietu 2021.gadā? Tas būs gan jau pazīstamais saiets, gan atkal jauns.

Esam iecerējuši virkni jaunumu, par kuriem pakāpeniski stāstīsim laikā līdz nākamajam saietam. Šobrīd ir skaidrs, ka saglabāsim ugunsrituāla norisi ceturtdienā, lai piektdienā ciltīs varētu pārrunāt tā norisi un izbaudīt tā rezultātus. Savukārt, piektdienas vakarā turpināsim šogad uzsākto dziesmu ugunskura tradīciju, ko veido saieta dalībnieki paši, ar savam dziesmām un mūzikas instrumentiem. Kopā būšanas laiku veidosim atbilstoši latviskās pasaules uztveres tēmām, katru dienu apskatot jaunu tēmu – kopā to pārrunājot, izdziedot, izrotaļājoties, bet dančus atgriezīsim uz vakara laiku. Šī gada pieredze liecina, ka TREJDEVIŅU gadatirgus saieta noslēguma dienā kļūst arvien interesantāks, tāpēc nākošgad pievērsīsim tam īpašu vērību, veidojot tajā muzikālo sadaļu, dažādas lustes un interesantus notikumus. Saietā būs arī pārsteigumi. Kādi? Par tiem šobrīd nerunāšu, citādi gan – kas tie vairs par pārsteigumiem!?

Skaidrs, ka šis ir lielisks brīdis pieteikt sevi, ģimeni un draugus saietam 2021.gadā. Kā jau zinām, komfortablo nakšņošanas vietu skaits Meža Salās ir ierobežots, un priekšroku ērtāko naktsmītņu ieņemšanai baudīs tie, kas būs ātrāk pieteikuši un apmaksājuši savu dalību saietā. Arī cenas pagaidām saglabājas iepriekšējās. Nekavējies! Daudzi taču jau zina, ka saietā noteikti piedalīsies. Gaidām dalībnieku pieteikumus! Un neaizmirstiet stāstīt par saietu radiem, draugiem un līdzīgi domājošajiem. Kuplināsim mūsu pulku, aicināsim uz saietu jaunus dalībniekus!

Tiekamies saietā TREJDEVIŅI 2021!

Lai top!

Saieta darba grupa