MEŽA SALAS 2021 (1.-7. augusts)
"LĪDZSVARS"

Veseli, TREJDEVIŅI ļaudis!

Pagājušajā vasarā aizvadījām kārtējo lielisko saietu! Priecīgas atkalredzēšanās, sirsnīgas sarunas, iedvesmojoša dziedāšana. Kopā iemācīšanās, kopā izdarīšana, kopīgi piedzīvotais. Piepildīts laiks kopā ar savējiem, ar kopā domājošiem, vienu pasauli redzošiem, mūsu kopīgā tēvu zemē spēku turošiem – ar savu tautu. Ar tautu, kuru saietā redzam konkrētos cilvēkos, pazīstamās un iemīlētas sejas, draugos un kopīga notikšanā, kas iedvesmo, dod spēku un veido mūsu dzīvi labu.

Ko nesa iepriekšējā gada notikumi, un kā to izjutām saietā? Saiets notika, un ar to esam pelnīti lepni un priecīgi. Mēs to spējām laikā, kad daudzi apstājās, pauzēja, atteicās. Mēs bijām. Mēs bijām, un mēs notikām. Mēs turējēm spēku, apliecinajām, ka varam un spējam, ka nebaidāmies, ka paši nosakām savu pastāvēšanu savā zemē. Mēs parādījām pasaulei ka esam, pastāvam un pastāvēsim.

Saiets bija īsāks, taču noteikti ar pilnu jaudu. Saspiestais laiks deva mums jaunus uzdevumus, ar ko lieliski tikām galā, tas iegrieza enerģijas virpuļus, ko baudījām spēcīgajos saieta notikumos. Un tas mūs mācīja, lai nākošie saieti pildītos ar jaunu un atkal jaunu saturu.

            Tā nu ir pienācis laiks parunāt par šī gada saietu. Neviens taču nešaubās, ka tas atkal būs, vai ne? Mīļie TREJDEVIŅI ļaudis, protams, ka būs!

Šī gada saiets TREJDEVIŅI notiks 2021.gada 1.-7.augustam “Meža Salās”.

Pieteikšanās uz saietu ir atvērta.

            Kādu redzam nakošo saietu? Tas būs gan jau pazīstamas saites, gan atkal jauns.

Esam iecerējuši virkni jaunumu, par kuriem pakāpeniski stāstīsim laikā līdz saieta sākumam. Šobrīd ir skaidrs, ka saglabāsim ugunsrituāla norisi ceturtdienā, lai piektdienā ciltīs varētu pārrunāt tā norisi un izbaudīt tā rezultātus. Savukārt, piektdienas vakarā turpināsim šogad uzsākto dziesmu ugunskura tradīciju, ko veido saieta dalībnieki paši, ar savam dziesmām un mūzikas instrumentiem. Kopā būšanas laiku veidosim atbilstoši latviskās pasaules uztveres tēmām, katru dienu apskatot jaunu tēmu – kopā to pārrunājot, izdziedot, izrotaļājoties, bet dančus atgriezīsim uz vakara laiku. Saietā būs arī pārsteigumi. Kādi? Par tiem šobrīd nerunāšu, citādi gan – kas tie vairs par pārsteigumiem!?

            Skaidrs, ka šis ir lielisks brīdis pieteikt sevi, ģimeni un draugus šī gada saietam. Kā jau zinām, komfortablo nakšņošanas vietu skaits Meža Salās ir ierobežots, un priekšroku ērtāko naktsmītņu ieņemšanai baudīs tie, kas būs ātrāk pieteikuši un apmaksājuši savu dalību saietā. Arī cenas pagaidām saglabājas iepriekšējās. Nekavējies! Daudzi taču jau zin, ka saietā noteikti piedalīsies. Gaidām dalībnieku pieteikumus! Un neaizmirstam stāstīt par saietu radiem, draugiem un līdzīgi domājošajiem. Kuplināsim mūsu pulku, aicināsim uz saietu jaunus dalībniekus!

            Tiekamies saietā TREJDEVIŅI 2021!

            Lai top!

 

Saieta darba grupa!